H4107RBCA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H4107RBCA
JLCPCB Part #
C1409923
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 107Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS