FCB410KJ
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
FCB410KJ
JLCPCB Part #
C1365331
Package
Plugin
Description
-55℃~+200℃ 10kΩ 4W Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS