CPF0805B1K6E
MFR.Part #
CPF0805B1K6E
JLCPCB Part #
C2143255
Description
-55℃~+155℃ 1.6kΩ 100V 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS