FCA4270RJ
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
FCA4270RJ
Description
-55℃~+200℃ 270Ω 4W Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% - Through Hole Resistors ROHS