FCA4390RJ
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
FCA4390RJ
Description
-55℃~+200℃ 390Ω 4W Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% - Through Hole Resistors ROHS