ES3W100RJTR
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
ES3W100RJTR
JLCPCB Part #
C3401633
Package
Plugin
Description
100Ω 3W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS