Y0024999R760U9L
MFR.Part #
Y0024999R760U9L
JLCPCB Part #
C1492415
Description
-55℃~+125℃ 300mW 999.76Ω ±0.002% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS