EP5W220RJ
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
EP5W220RJ
JLCPCB Part #
C3393499
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 220Ω 5W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS