EP1WS200RJ
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
EP1WS200RJ
JLCPCB Part #
C3419400
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 1W 200Ω Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS