CP000727K00KE66
MFR.Part #
CP000727K00KE66
JLCPCB Part #
C19510038
Description
-65℃~+225℃ 27kΩ 7W Metal Oxide Film Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS