EP1W47RJ
MFR.Part #
EP1W47RJ
JLCPCB Part #
C1368400
Description
-55℃~+155℃ 1W 47Ω Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS