CRGV2512J82K
MFR.Part #
CRGV2512J82K
JLCPCB Part #
C4011462
Description
-55℃~+125℃ 1W 82kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS