CRGV2512F9M53
MFR.Part #
CRGV2512F9M53
JLCPCB Part #
C4139985
Description
-55℃~+125℃ 1W 9.53MΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS