CRGV2512F1M13
MFR.Part #
CRGV2512F1M13
JLCPCB Part #
C3924192
Description
-55℃~+125℃ 1.13MΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS