CRGV2512F7M5
MFR.Part #
CRGV2512F7M5
JLCPCB Part #
C3957579
Description
-55℃~+125℃ 1W 7.5MΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS