H451K1BZA
MFR.Part #
H451K1BZA
JLCPCB Part #
C3388843
Description
-55℃~+155℃ 500mW 51.1kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS