CRGV2512F442K
MFR.Part #
CRGV2512F442K
JLCPCB Part #
C4109384
Description
-55℃~+125℃ 1W 442kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS