CRGV2512F3M48
MFR.Part #
CRGV2512F3M48
JLCPCB Part #
C4332057
Description
-55℃~+125℃ 1W 3.48MΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS