CRGV2512F374K
MFR.Part #
CRGV2512F374K
JLCPCB Part #
C3925733
Description
-55℃~+125℃ 1W 374kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS