CRGV2512F226K
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRGV2512F226K
JLCPCB Part #
C3927517
Package
2512
Description
-55℃~+125℃ 1W 226kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS