CRGV2512F200K
MFR.Part #
CRGV2512F200K
JLCPCB Part #
C4190457
Description
-55℃~+125℃ 1W 200kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS