CRGV2512F1M24
MFR.Part #
CRGV2512F1M24
JLCPCB Part #
C3990986
Description
-55℃~+125℃ 1.24MΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS