CRGV2512F1M05
MFR.Part #
CRGV2512F1M05
JLCPCB Part #
C3943217
Description
-55℃~+125℃ 1.05MΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS