CRGV2010J91K
MFR.Part #
CRGV2010J91K
JLCPCB Part #
C4247798
Description
-55℃~+125℃ 500mW 91kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS