CRGV2010J620K
MFR.Part #
CRGV2010J620K
JLCPCB Part #
C4267869
Description
-55℃~+125℃ 500mW 620kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS