CRGV2010F76K8
MFR.Part #
CRGV2010F76K8
JLCPCB Part #
C4003434
Description
-55℃~+125℃ 500mW 76.8kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS