CRGV2010F5M23
MFR.Part #
CRGV2010F5M23
JLCPCB Part #
C4118429
Description
-55℃~+125℃ 5.23MΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS