CPF0402B324RE
MFR.Part #
CPF0402B324RE
JLCPCB Part #
C4301471
Description
-55℃~+155℃ 324Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS