CRGH2010F383K
MFR.Part #
CRGH2010F383K
JLCPCB Part #
C4030492
Description
-55℃~+155℃ 1W 383kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS