CRGV2010F2M74
MFR.Part #
CRGV2010F2M74
JLCPCB Part #
C4044689
Description
-55℃~+125℃ 2.74MΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS