CRGV2010F2M1
MFR.Part #
CRGV2010F2M1
JLCPCB Part #
C4077285
Description
-55℃~+125℃ 2.1MΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS