CRGV2010F249K
MFR.Part #
CRGV2010F249K
JLCPCB Part #
C3991434
Description
-55℃~+125℃ 249kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS