CRGV1206F422K
MFR.Part #
CRGV1206F422K
JLCPCB Part #
C4244582
Description
-55℃~+125℃ 250mW 422kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS