CPF0201B105RE1
MFR.Part #
CPF0201B105RE1
JLCPCB Part #
C3938311
Description
-55℃~+155℃ 105Ω 31.25mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS