CRGV1206F392K
MFR.Part #
CRGV1206F392K
JLCPCB Part #
C4045473
Description
-55℃~+125℃ 250mW 392kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS