CRGV0805J3M3
MFR.Part #
CRGV0805J3M3
JLCPCB Part #
C4042844
Description
-55℃~+125℃ 125mW 3.3MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS