RU73X2A1K18LTDF
MFR.Part #
RU73X2A1K18LTDF
JLCPCB Part #
C4309784
Description
-55℃~+155℃ 1.18kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS