CRGV0805F487K
MFR.Part #
CRGV0805F487K
JLCPCB Part #
C3966990
Description
-55℃~+125℃ 125mW 487kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS