CRGV0805F383K
MFR.Part #
CRGV0805F383K
JLCPCB Part #
C3919951
Description
-55℃~+125℃ 125mW 383kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS