CRGV0805F280K
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRGV0805F280K
JLCPCB Part #
C3984922
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 125mW 280kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS