RA73F1J4K02BTD
MFR.Part #
RA73F1J4K02BTD
JLCPCB Part #
C4032997
Description
-55℃~+155℃ 4.02kΩ 500mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS