CRGV0805F267K
MFR.Part #
CRGV0805F267K
JLCPCB Part #
C4245961
Description
-55℃~+125℃ 125mW 267kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS