CRGV0805F107K
MFR.Part #
CRGV0805F107K
JLCPCB Part #
C7115623
Description
-55℃~+125℃ 107kΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS