CRGV0805F105K
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRGV0805F105K
JLCPCB Part #
C3968711
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 105kΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS