CRGV0603F825K
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRGV0603F825K
JLCPCB Part #
C4283534
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 100mW 825kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS