CRGV0603F845K
MFR.Part #
CRGV0603F845K
JLCPCB Part #
C3970447
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 100mW 845kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS