CRGV0603F715K
MFR.Part #
CRGV0603F715K
JLCPCB Part #
C4003550
Description
-55℃~+125℃ 100mW 715kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS