CPF0402B4R22E
MFR.Part #
CPF0402B4R22E
JLCPCB Part #
C4206791
Description
-55℃~+155℃ 4.22Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS