CRGV0603F499K
MFR.Part #
CRGV0603F499K
JLCPCB Part #
C3994953
Description
-55℃~+125℃ 100mW 499kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS