CRGV0603F487K
MFR.Part #
CRGV0603F487K
JLCPCB Part #
C4114697
Description
-55℃~+125℃ 100mW 487kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS